Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Junson
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 4000000-5000000
Rok założenia: 2004
pc Export: 50% - 60%
Wydajność produkcji: 50000-70000pcs miesięcznie
Nr z R&D: 5 narodów
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, UL
Wprowadzenie


Shenzhen Junson Security Technology Co. Ltd zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą różnych systemów bezpieczeństwa od 2004 roku. Oferujemy zamki magnetyczne, zamki elektryczne, blokadę elektromagnetyczną, elektrozaczepy, zamki elektryczne, zamki do drzwi, zamki elektroniczne, zamki antypaniczne , wyjścia z ramienia wypychającego i inne powiązane elementy.
Nasze centrum produkcyjne 5000 located zlokalizowane w Zhongshan, mamy ponad 100 pracowników i dziesiątki maszyn.


Nasze główne linie produkcyjne to zamek magnetyczny, zamek elektryczny, zamki elektromagnetyczne, kontrola dostępu i tak dalej.

nasz statek znany jest z doskonałych funkcji. Jesteśmy również w stanie zaprojektować oprogramowanie do zarządzania kontrolerem dostępu według niestandardowych zamówień.

Nasze produkcje, które mają być sprzedawane do ponad 60 krajów na całym świecie, wzięliśmy również udział w targach Securite w USA, Niemczech, Turcji, Wielkiej Brytanii i RPA. Junson chciałby wyprodukować OEM dla dowolnego klienta zgodnie z wymaganiami.


W zależności od obfitej technologii i wybitnych pracowników rozwoju, nasza marka została ustanowiona. Nasze produkty zostały sprawdzone przez Narodowy Departament Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony, a my posiadamy wiele certyfikatów, takich jak CE, UL, ROHS i FCC. Możemy zaoferować doskonałe wsparcie techniczne i normatywną platformę sprzedaży.


Historia

ROZWÓJ JUNSON SECURITY

Usługa

Najlepsza usługa JUNSON SECURITY

Szybsza reakcja przedsprzedażna

JUNSON SECURITY oferuje 12 godzin szybkiej reakcji przedsprzedażnej i bezpłatne doradztwo. Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

3-10 dni roboczych Szybka dostawa

Twoje zamówienie jest przez nas, postaramy się jak najlepiej, aby szybka dostawa dla was wszystkich.

Gwarancje

Cała nasza produkcja ma 3-5 lat gwarancji.

Ścisła kontrola jakości produkcji
a) Kontrola surowca

W naszym regionie loacl jest wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre stosunki, mamy z nich dużą i stabilną ilość zakupów i gwarantujemy, że dostarczymy nam stabilną jakość materiału. Zorganizowali osobę odpowiedzialną tylko za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.

b) Kontrola jakości
b1. QC w warsztatach
Czterech superwizorów sprawdzi, czy produkty spełniają jakość
b2. QC w opakowaniu
Pracownicy sprawdzają, czy paczki zawierają włosy i pył przed wykonaniem opakowania.
c) Jakość reklamuje się

Jeśli jakikolwiek klient wniesie skargi dotyczące jakości, przekażemy go naszemu zespołowi serwisowemu. Będą raportować bezpośrednio do naszego kierownika fabryki. W ciągu 12 godzin odbędzie się spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania, a odpowiedź w ciągu 24 godzin zostanie przekazana wraz z informacją zwrotną i rozwiązaniem.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszych zamków, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje zapytania na nasz adres e-mail: junson@szjunson.com i cieszymy się, że będziemy z Tobą współpracować.

Siła: Siła wynikająca z konkurencyjności na rynku, okazała się widoczna na rynku, udowadniamy.

Pasja: Bogaty duch naszej marki, zespół dynamiczny, solidne podstawy, perspektywy branżowe, jasne programowanie celów, nasza pasja z większej pewności siebie.

Zespół: Zanurzony w praktyce przez wiele lat, międzynarodowy przemysł krajowy i międzynarodowy oraz umiejętności zawodowe i zawodowe, profesjonalizm i mocny i żywy.

Zdolność: Przetestuj zdolność pierwszego kroku myślenia, a zdolność drugiego etapu testu do działania, trzeci krok jest wynikiem, pozwól nam sprawdzić krok po kroku.

Wizja: Wiodące marki w branży to jeden z naszych procesów, naszym celem jest stać się marką przez pracowników, partnerów, konsumentów, szacunek i miłość.

Uwaga: Cenimy sobie powrót do personelu, przywiązujemy także wagę do interesów partnerów, zawsze zwracamy uwagę na interesy konsumentów, dbamy bardziej o przydatny wkład w sprawy społeczne, środowiskowe.

Misja : Rozwijanie zaawansowanych technologii w systemie Securite, Aby wprowadzić inteligentne życie do każdego domu.

Nasz zespół

    JUNSON Term zapraszamy do współpracy z Tobą      

Firma Junson Security Technology Company zwracała większą uwagę na sprzedaż produktów w sieci. Z genialną zasadą zarządzania, wysoką jakością kultury korporacyjnej, słusznym stylem zarządzania, osiągnęliśmy dziś markę Junson.


Obiecujemy, że zapewnimy usługę posprzedażową dla wszystkich, a za podstawę uznamy uczciwe zarządzanie.