Dom

Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd profil firmy

profil firmy


Shenzhen Junson Security Technology Co. Ltd zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą różnych systemów bezpieczeństwa od 2004 roku. Oferujemy zamki magnetyczne, zamki elektryczne, blokadę elektromagnetyczną, elektrozaczepy, zamki elektryczne, zamki do drzwi, zamki elektroniczne, zamki antypaniczne , wyjścia z ramienia wypychającego i inne powiązane elementy.
Nasze centrum produkcyjne 5000 located zlokalizowane w Zhongshan, mamy ponad 100 pracowników i dziesiątki maszyn.


Nasze główne linie produkcyjne to zamek magnetyczny, zamek elektryczny, zamki elektromagnetyczne, kontrola dostępu i tak dalej.

nasz statek znany jest z doskonałych funkcji. Jesteśmy również w stanie zaprojektować oprogramowanie do zarządzania kontrolerem dostępu według niestandardowych zamówień.

Nasze produkcje, które mają być sprzedawane do ponad 60 krajów na całym świecie, wzięliśmy również udział w targach Securite w USA, Niemczech, Turcji, Wielkiej Brytanii i RPA. Junson chciałby wyprodukować OEM dla dowolnego klienta zgodnie z wymaganiami.


W zależności od obfitej technologii i wybitnych pracowników rozwoju, nasza marka została ustanowiona. Nasze produkty zostały sprawdzone przez Narodowy Departament Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony, a my posiadamy wiele certyfikatów, takich jak CE, UL, ROHS i FCC. Możemy zaoferować doskonałe wsparcie techniczne i normatywną platformę sprzedaży.


Zobacz więcej O nas
nasza firma

ROZWÓJ JUNSON SECURITY

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Junson

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

Capacity of production: 50000-70000pcs per month

No. of R&D: 5 peoples

Certification: CE, FCC, ROHS, UL

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Certyfikaty Chiny Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Certyfikaty Chiny Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Certyfikaty Chiny Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Certyfikaty